Idle Coffee Inc.

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,7 MB
  • Sürüm 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tabbs
Kahve şirketinizi büyük bir ustalıkla yöneteceğiniz Idle Coffee mobil oyununa ücretsiz sahip olun.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indireceğiniz Idle Coffee mobil oyununda büyük bir kahve şirketinin sahibi olacaksınız. her geçen gün şirketinizi daha da büyütecek ve farklı kazançlar elde etmeye çalışacaksınız. 

Ofisteki başarıları biriktirirken ve en iyi kurumsal sektörlerdeki en iyi şirketlerde üst sıralara tırmanırken kafein seviyenizi korumak için kahvenizi en iyi şekilde yapın. Kurumsal başarısı olmayan bir hayat yoktur, en yüksek üretkenlik olmadan hiçbir başarı yoktur ve bir kamyon dolusu taze, güzel kafein olmadan en yüksek üretkenlik asla olmayacaktır. 

Müşterilerinizi memnun edecek en lezzetli kahveleri yaparak bir numara haline gelin. Idle Coffee Inc. mobil oyununda işletmenizin kaderini parlak noktalara getirmek için farklı atılımlar yapmanız gerekiyor. Zaman zaman risk alın yatırımlarınızı büyük yapın ve kazanıp kazanamayacağınızı görün. Kahve deneyiminizi tüm dünyaya tanıtmak için Idle Coffee Inc. mobil oyunu doğru bir seçenek olacaktır. 

Mahallenizdeki en kaliteli kahveci dükkanına siz sahip olun, cildinize kahve bazlı kozmetikler sürün, işletmenize kişisel bir barista kiralayın, bir kahve baronu olun ve damarlarınızdan kan acele etmekten daha fazla kafein olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi yapın.

Idle Coffee Inc. indir